Just how fast the night changes?

10. listopadu 2015 v 18:44 | Tess │17. y. o. │ CZ, Ostrava |  My life
Everything that you've ever dreamed of
Disappearing when you wake up
But there's nothing to be afraid of
Even when the night changes
It will never change me and you


Na asku mi přišla fajn otázka na změnu, tak mě k tomu napadla tahle tak krásná písnička ♥. Jen tak pro dodatek, kdyby někdo neznal (což ale chápu a neřeším), jedná se o Night Changes od One Direction. Což mi připomíná, že se na jistotu brzy ocitnou v playlistu, poněvadž je to má srdcová záležitost. START! Teď začnou řešit, že jsem Directionerka. A?!
Jinak si začínám uvědomovat, jak strašně šťastná jsem, že mám pokoj zrovna na západ :3 Východ Slunce stíhám ve chvílích, kdy již jdu (popř. v pondělky jedu) do školy. A většinou stejně nebývá tak magický a dokonale zbarvený, jako bývá západ :3 ♥

Jinak jsem dneska měla v plánu zase nějak více pokročit na blogu, takže to vidím asi tak, že bych dala 1 - 2 články do playlistu a možná se ještě něco najde :)

Tohle bude sice šíleně dlouhý článek, ale neřeším to :D Spíše mi šlo jen o ty fotečky :3 ♥ Budu se snažit připojovat ke každému článku nějaké fotky, protože mi to přijde, že je pak ten článek takový pestřejší. Ještě více potěší, když to budou vlastní fotečky, ale samozřejmě nic neslibuji. Pokud nebudou mé, napíšu dolů :)))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama